Location : Home > M > MLS662M040EA1C
MLS662M040EA1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLS662M040EA1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS662M040EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6600uF 40Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS662M040EA1C CAP ALUM 6600UF 20 40V FLATPACK 690000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS662M040EA1C CAP ALUM 6600UF 20 40V FLATPACK 78390 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS662M040EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6600uF 40Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd