Location : Home > M > MLS442M040EK0A
MLS442M040EK0A
Share on FacebookShare on Facebook
MLS442M040EK0A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS442M040EK0A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4400uF 40V 20 FLATPACK Learn 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS442M040EK0A CAP ALUM 4400UF 20 40V FLATPACK 881200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS442M040EK0A CAP ALUM 4400UF 20 40V FLATPACK 79130 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS442M040EK0A 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
MLS442M040EK0A 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk