Location : Home > M > MLS401M150EK1C
MLS401M150EK1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLS401M150EK1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS401M150EK1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS401M150EK1C CAP ALUM 400UF 20 150V FLATPACK 709500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS401M150EK1C CAP ALUM 400UF 20 150V FLATPACK 77990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS401M150EK1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd