Location : Home > M > MLS401M100EK1A
MLS401M100EK1A
Share on FacebookShare on Facebook
MLS401M100EK1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS401M100EK1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS401M100EK1A CAP ALUM 400UF 20 100V FLATPACK 877100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS401M100EK1A CAP ALUM 400UF 20 100V FLATPACK 79190 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS401M100EK1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd