Location : Home > M > MLS272M075EB1A
MLS272M075EB1A
Share on FacebookShare on Facebook
MLS272M075EB1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS272M075EB1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2700uF 75Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS272M075EB1A CAP ALUM 2700UF 20 75V FLATPACK 600300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS272M075EB1A CAP ALUM 2700UF 20 75V FLATPACK 78590 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com