Location : Home > M > MLS213M010EA1C
MLS213M010EA1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLS213M010EA1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS213M010EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 21000uF 10Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS213M010EA1C CAP ALUM 21000UF 20 10V FLATPCK 692800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS213M010EA1C CAP ALUM 21000UF 20 10V FLATPCK 77910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS213M010EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 21000uF 10Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd