Location : Home > M > MLS193M5R0EK1C
MLS193M5R0EK1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLS193M5R0EK1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS193M5R0EK1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 19000uF 5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS193M5R0EK1C CAP ALUM 19000UF 20 5V FLATPACK 878000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS193M5R0EK1C CAP ALUM 19000UF 20 5V FLATPACK 77450 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS193M5R0EK1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 19000uF 5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd