Location : Home > M > MLS152M060EK0C
MLS152M060EK0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLS152M060EK0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS152M060EK0C 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MLS152M060EK0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 60V 20 FLATPACK Learn 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MLS152M060EK0C 878596 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
MLS152M060EK0C CAP ALUM 1500UF 20 60V FLATPACK 1315600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MLS152M060EK0C CAP ALUM 1500UF 60V 20 RADIAL 12714 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor