Location : Home > M > MLP842M035EA1C
MLP842M035EA1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP842M035EA1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP842M035EA1C CAP ALUM 8400UF 20 35V FLATPACK 685500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP842M035EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 8400uF 35Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP842M035EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 8400uF 35Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd