Location : Home > M > MLP491M250EA1C
MLP491M250EA1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP491M250EA1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP491M250EA1C CAP ALUM 490UF 20 250V FLATPACK 687400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP491M250EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 490uF 250Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP491M250EA1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 490uF 250Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd