Location : Home > M > MLP401M200EK0C
MLP401M200EK0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP401M200EK0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP401M200EK0C CAP ALUM 400UF 20 200V FLATPACK 876400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP401M200EK0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400uF 200Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP401M200EK0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400uF 200Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd