Location : Home > M > MLP222M063EK0A
MLP222M063EK0A
Share on FacebookShare on Facebook
MLP222M063EK0A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP222M063EK0A 878596 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
MLP222M063EK0A CAP ALUM 2200UF 20 63V FLATPACK 1334600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MLP222M063EK0A CAP ALUM 2200UF 63V 20 RADIAL 14988 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MLP222M063EK0A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 63V 20 FLATPACK Learn 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com