Location : Home > M > MLP201M420EA0C
MLP201M420EA0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP201M420EA0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP201M420EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200uF 420Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP201M420EA0C CAP ALUM 200UF 20 420V FLATPACK 805000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP201M420EA0C CAP ALUM 200UF 20 420V FLATPACK 78070 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP201M420EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200uF 420Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd