Location : Home > M > MLP143M020EA0C
MLP143M020EA0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP143M020EA0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP143M020EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 14000uF 20Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP143M020EA0C CAP ALUM 14000UF 20 20V FLATPCK 690900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP143M020EA0C CAP ALUM 14000UF 20 20V FLATPCK 78710 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP143M020EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 14000uF 20Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd