Location : Home > M > MLP133M016EK1A
MLP133M016EK1A
Share on FacebookShare on Facebook
MLP133M016EK1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP133M016EK1A CAP ALUM 13000UF 20 16V FLATPCK 878400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP133M016EK1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 13000uF 16Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP133M016EK1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 13000uF 16Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd