Location : Home > M > MLP132M150EB0D
MLP132M150EB0D
Share on FacebookShare on Facebook
MLP132M150EB0D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP132M150EB0D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1300uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MLP132M150EB0D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1300uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP132M150EB0D CAP ALUM 1300UF 20 150V FLATPCK 585600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP132M150EB0D CAP ALUM 1300UF 20 150V FLATPCK 77790 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com