Location : Home > M > MLP132M150EB0C
MLP132M150EB0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP132M150EB0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP132M150EB0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1300uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MLP132M150EB0C RoHS Compliant 38914 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MLP132M150EB0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1300uF 150Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP132M150EB0C CAP ALUM 1300UF 20 150V FLATPCK 586800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.