Location : Home > M > MLP131M400EK1D
MLP131M400EK1D
Share on FacebookShare on Facebook
MLP131M400EK1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP131M400EK1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 130uF 400Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP131M400EK1D CAP ALUM 130UF 20 400V FLATPACK 600600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP131M400EK1D CAP ALUM 130UF 20 400V FLATPACK 77710 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP131M400EK1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 130uF 400Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd