Location : Home > M > MLP131M400EK0C
MLP131M400EK0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP131M400EK0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP131M400EK0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 130uF 400V 20 FLATPACK Learn 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP131M400EK0C CAP ALUM 130UF 20 400V FLATPACK 601300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP131M400EK0C CAP ALUM 130UF 20 400V FLATPACK 79110 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP131M400EK0C 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY