Location : Home > M > MLP131M400EK0A
MLP131M400EK0A
Share on FacebookShare on Facebook
MLP131M400EK0A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP131M400EK0A 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MLP131M400EK0A 878596 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
MLP131M400EK0A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 130uF 400V 20 FLATPACK Learn 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP131M400EK0A CAP ALUM 130UF 20 400V FLATPACK 601800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP131M400EK0A CAP ALUM 130UF 20 400V FLATPACK 78150 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com