Location : Home > M > MLP112M100EK1A
MLP112M100EK1A
Share on FacebookShare on Facebook
MLP112M100EK1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP112M100EK1A CAP ALUM 1100UF 20 100V FLATPCK 878900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP112M100EK1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1100uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP112M100EK1A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1100uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd