Location : Home > M > MLP112M100EK0A
MLP112M100EK0A
Share on FacebookShare on Facebook
MLP112M100EK0A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP112M100EK0A Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1100uF 100V 20 FLATPACK Lear 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MLP112M100EK0A CAP ALUM 1100UF 100V 20 RADIAL 24028 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
MLP112M100EK0A CAP ALUM 1100UF 20 100V FLATPCK 1317700 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com