Location : Home > M > MLP111M450EK0C
MLP111M450EK0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP111M450EK0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP111M450EK0C CAP ALUM 110UF 20 450V FLATPACK 1211200 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MLP111M450EK0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 110uF 450V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com