Location : Home > M > ML03V10R3AAT2A
ML03V10R3AAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
ML03V10R3AAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ML03V10R3AAT2A n/a 48100 AVX n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VGAG.16YL250 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving SLEEVE VG #16 YELLOW 250FT
E36D630HPN333MC79M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
E36D630HPN333MC79M IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E36D630HPN333MC79M STOCK 45840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
E36D630HPN333MC79M United Chemi-Con 913500 NEW RoHS CAP ALUM 33000UF 20 63V SCREW FindCores Electronics Inc.
400CXW220MEFC18X45 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL
400CXW220MEFC18X45 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
400CXW220MEFC18X45 Rubycon 1231600 2015+ CAP ALUM 220UF 20 400V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
400CXW220MEFC18X45 Rubycon 85450 2015+ CAP ALUM 220UF 20 400V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
400CXW220MEFC18X45 Rubycon 85450 2015+ CAP ALUM 220UF 20 400V RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B43504A5826M80 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
B43504A5826M80 EPCOS 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
B43504A5826M80 EPCOS 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 82UF 450V EKT Electronics Co., Ltd
B43504A5826M80 EPCOS (TDK) 782600 1532+ CAP ALUM 82UF 20 450V SNAP Alphatek Technology Limited
B43504A5826M80 EPCOS (TDK) 887800 NEW RoHS CAP ALUM 82UF 20 450V SNAP FindCores Electronics Inc.
63YXH470MEFCGC16X20 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
63YXH470MEFCGC16X20 Rubycon 1337900 2015+ CAP ALUM 470UF 20 63V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
63YXH470MEFCGC16X20 Rubycon 606400 1532+ CAP ALUM 470UF 20 63V RADIAL Alphatek Technology Limited
63YXH470MEFCGC16X20 Rubycon 711600 NEW RoHS CAP ALUM 470UF 20 63V RADIAL FindCores Electronics Inc.
UFW1H331MPD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
UFW1H331MPD Nichicon 490400 1532+ CAP ALUM 330UF 20 50V RADIAL Alphatek Technology Limited
UFW1H331MPD Nichicon 595600 NEW RoHS CAP ALUM 330UF 20 50V RADIAL FindCores Electronics Inc.
UFW1H331MPD Nichicon 77890 2015+ CAP ALUM 330UF 20 50V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
885012206010 Capacitors Ceramic Capacitors 2200pF ¡À10% 10V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)