Location : Home > M > MKT1822447014
MKT1822447014
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1822447014 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1822447014 CAP FILM 470NF 5 100VDC AXIAL 1541800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1822447014 Film Capacitors 0.47uF 100V 5 Learn More 80,000 Vishay/Roederstein 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com