Location : Home > M > MKT1817468065G
MKT1817468065G
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817468065G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817468065G Film Capacitors MKT 680nF 10 63Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MKT1817468065G CAP FILM 680NF 10 63VDC AXIAL 1408800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817468065G CAP FILM 680NF 10 63VDC AXIAL 779800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com