Location : Home > M > MKT1817422064W
MKT1817422064W
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817422064W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817422064W CAP FILM 220NF 5 63VDC AXIAL 1431500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817422064W CAP FILM 220NF 5 63VDC AXIAL 795200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MKT1817422064W 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MKT1817422064W Film Capacitors .22UF 63V 5 80,000 Vishay/Roederstein 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com