Location : Home > M > MKT1817415065F
MKT1817415065F
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817415065F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817415065F CAP FILM 150NF 10 63VDC AXIAL 1226300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817415065F Film Capacitors MKT 150nF 10 63Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MKT1817415065F CAP FILM 150NF 10 63VDC AXIAL 599300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com