Location : Home > M > MKT1817247255F
MKT1817247255F
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817247255F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817247255F CAP FILM 4.7NF 10 250VDC AXIAL 1546500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817247255F Film Capacitors MKT 47nF 10 250Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MKT1817247255F CAP FILM 4.7NF 10 250VDC AXIAL 890500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com