Location : Home > M > MKT1817239255G
MKT1817239255G
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817239255G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817239255G CAP FILM 3.9 NF 10 250VDC AXIAL 1450400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817239255G Film Capacitors MKT 39 nF 10 250Vdc 5 mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MKT1817239255G CAP FILM 3.9 NF 10 250VDC AXIAL 794400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com