Location : Home > M > MKT1817210014F
MKT1817210014F
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817210014F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817210014F Film Capacitors MKT 1 nF 5 100Vdc 5 mm 80,000 Vishay 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MKT1817210014F CAP FILM 1 NF 5 100VDC AXIAL 1345000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817210014F Film Capacitors MKT 1 nF 5 100Vdc 5 mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd