Location : Home > M > MKP3V240RLG
MKP3V240RLG
Share on FacebookShare on Facebook
MKP3V240RLG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP3V240RLG RoHS Compliant 38536 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MKP3V240RLG SIDAC BIDIRECT 1A 240V DO-201AD 242250 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MKP3V240RLG 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MKP3V240RLG 2Surmeti 73500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MKP3V240RLG DO-41-2 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MKP3V240RLG SIDAC BIDIRECT 1A 240V DO-201AD 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MKP3V240RLG Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CM309E10000000AAKT Crystals and Oscillators Crystals 10MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 60 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
ATS32A Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
ATS32A CTS-Frequency Controls 56979 2015+ CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1843664 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1843664 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1843664 Electronics 26830 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1843664 Phoenix Contact 288750 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
990874 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 32 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 14-26 AWG