Location : Home > M > MKP385447100JKM2T0
MKP385447100JKM2T0
Share on FacebookShare on Facebook
MKP385447100JKM2T0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP385447100JKM2T0 CAP FILM 0.47UF 5 1000VDC AXIAL 1429600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKP385447100JKM2T0 CAP FILM 0.47UF 5 1000VDC AXIAL 800600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FRRASC6YL IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FRRASC6YL NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
860080374013 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE