Location : Home > M > MKP385262250JIP2T0
MKP385262250JIP2T0
Share on FacebookShare on Facebook
MKP385262250JIP2T0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP385262250JIP2T0 CAP FILM 0.0062UF 5 2500VDC AXI 784100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MKP385262250JIP2T0 CAP FILM 0.0062UF 5 2500VDC AXI 678900 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MKP385262250JIP2T0 CAP FILM 0.0062UF 5 2500VDC AXI 784100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MKP385262250JIP2T0 CAP FILM 0.0062UF 5 2500VDC AXI 678900 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T25F-C4 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP .25 6.3MM X 100'