Location : Home > M > MKP385236250JII2B0
MKP385236250JII2B0
Share on FacebookShare on Facebook
MKP385236250JII2B0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP385236250JII2B0 CAP FILM 0.0036UF 5 2500VDC AXI 582200 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MKP385236250JII2B0 CAP FILM 0.0036UF 5 2500VDC AXI 687400 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MKP385236250JII2B0 CAP FILM 0.0036UF 5 2500VDC AXI 582200 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
MKP385236250JII2B0 CAP FILM 0.0036UF 5 2500VDC AXI 1322700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115157010 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V SMD