Location : Home > M > MKP385222085JC02W0
MKP385222085JC02W0
Share on FacebookShare on Facebook
MKP385222085JC02W0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP385222085JC02W0 CAP FILM 0.0022UF 5 850VDC AXIA 1544100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKP385222085JC02W0 CAP FILM 0.0022UF 5 850VDC AXIA 898800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
161-64414 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1 HELAWRAP COVER BLACK
161-64414 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
860240574005 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 68 UF 20% 35 V