Location : Home > M > MKP383333100JF02W0
MKP383333100JF02W0
Share on FacebookShare on Facebook
MKP383333100JF02W0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP383333100JF02W0 CAP FILM 1000VDC 0.033UF RADIAL 788000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MKP383333100JF02W0 CAP FILM 1000VDC 0.033UF RADIAL 682800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MKP383333100JF02W0 CAP FILM 1000VDC 0.033UF RADIAL 788000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B-801-48 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE
B-801-48 TE Connectivity Raychem Cable 140120 NEW RoHS SOLDERSLEEVE FindCores Electronics Co.,Ltd.
B-801-48 TE Connectivity Raychem Cable 242350 1538+ SOLDERSLEEVE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SO63-5-55-24-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD