Location : Home > M > MKP383291250JII2B0
MKP383291250JII2B0
Share on FacebookShare on Facebook
MKP383291250JII2B0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP383291250JII2B0 CAP FILM 2500VDC 0.0091UF RADIAL 1526100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKP383291250JII2B0 CAP FILM 2500VDC 0.0091UF RADIAL 878100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860040775006 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 100 UF 20% 63 V