Location : Home > M > MKP1848612094P2
MKP1848612094P2
Share on FacebookShare on Facebook
MKP1848612094P2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP1848612094P2 Film Capacitors 12uF 5 900Vdc 2Pin 37.5 mm LS 80,000 Vishay/Roederstein 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MKP1848612094P2 CAP FILM 12UF 5 900VDC RADIAL5 1528800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKP1848612094P2 CAP FILM 12UF 5 900VDC RADIAL5 798600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited