Location : Home > M > MK64FN1M0VLL12R
MK64FN1M0VLL12R
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV75LC-0063CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 24MHz 6-CLCC
MAX199BEWI Maxim 45000 10+ STASTAR CO., LIMITED
MAX199BEWI Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX199BEWI Maxim Integrated Products 30,000 2102+ Analog to Digital Converters - ADC 12Bit 8Ch 100ksps 4.18V Precision A Lei Li IC Components
MB9AF316NABGL-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9A310A Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 512KB (512K x 8) FLASH 112-LFBGA (10x10)
MB9AF316NABGL-GE1 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB9AF316NABGL-GE1 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
72V36100L6PFG8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 64X36 6NS 128QFP
72V36100L6PFG8 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB9AF312NAPF-G-JNE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9A310A Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-QFP (14x20)
MB9AF312NAPF-G-JNE1 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70914S12J Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 36KBIT 12NS 68PLCC
70914S12J IC 59350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MT25QL01GBBB1EW9-0SIT TR Integrated Circuits (ICs) Memory SERIAL NOR SLC 256MX4 WPDFN DDP
TEA1721AT/N1,118 Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology 22.5kHz ~ 50.5kHz 7-SO
TEA1721AT/N1,118 495875 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TEA1721AT/N1,118 NXP 39854 NEW RoHS IC SMPS CTLR W/PWR SWITCH 7-SOIC FindCores Electronics Inc.
TEA1721AT/N1,118 NXP 57509 15+ IC SMPS CTLR W/PWR SWITCH 7-SOIC Unitronix Electronics Limited
TEA1721AT/N1,118 NXP 87390 1525+ IC SMPS CTLR W/PWR SWITCH 7-SOIC RENXIM Electronics Co.,Ltd.
173858-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Receptacle Connector Through Hole, Right Angle Tin
173858-1 IC 37802 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
173858-1 STOCK 43310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
173858-1 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ CONN RCPT 12POS DL R/A TIN PCB Unitronix Electronics Limited
173858-1 TE Connectivity AMP Connectors 287850 2016+ CONN RCPT 12POS DL R/A TIN PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-29-7040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
15-29-7040 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
15-29-7040 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
15-29-7040 Molex Connector Corporation 147780 2016+ CONN HEADER 40POS .100 R/A GOLD Unitronix Electronics Limited