Location : Home > M > MK3P-S-DC24
MK3P-S-DC24
Share on FacebookShare on Facebook
MK3P-S-DC24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MK3P-S-DC24 RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V 8000 Omron Electronics Inc-IA Div 16+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MK3P-S-DC24 standard package with RoHS 46110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2320937 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 240W