Location : Home > M > MK2P-S-AC220
MK2P-S-AC220
Share on FacebookShare on Facebook
MK2P-S-AC220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MK2P-S-AC220 RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V 8000 Omron Electronics Inc-IA Div 16+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MK2P-S-AC220 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MK2P-S-AC220 standard package with RoHS 45690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LS25-36 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 36V 25W