Location : Home > M > MJF15031
MJF15031
Share on FacebookShare on Facebook
MJF15031 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MJF15031 RoHS Compliant 38966 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
MJF15031 Transistors Bipolar - BJT 8A 150V 36W PNP 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com