Location : Home > M > MJF15030G
MJF15030G
Share on FacebookShare on Facebook
MJF15030G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MJF15030G TO-220-3 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MJF15030G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MJF15030G Transistors Bipolar - BJT 8A 150V 36W NPN 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com