Location : Home > M > MJ15016G
MJ15016G
Share on FacebookShare on Facebook
MJ15016G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MJ15016G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock Arrow Global Co.,Ltd
MJ15016G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MJ15016G Transistors Bipolar - BJT 15A 120V 180W PNP 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MJ15016G TO-3 85620 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MJ15016G 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MJ15016G N/A 10709 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MJ15016G TO-3 7893 ON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MJ15016G TO-204AA-2 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NZH15B,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F
NZH15B,115 654798 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NZH15B,115 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NZH15B,115 NXP 139620 17+/18+ DIODE ZENER 500MW 15V SOD123 FindCores Electronics Co.,Ltd.