Location : Home > M > MIN02-003DC330G-F
MIN02-003DC330G-F
Share on FacebookShare on Facebook
MIN02-003DC330G-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MIN02-003DC330G-F ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MIN02-003DC330G-F Mica Capacitors 33pF 300Volts 100ppm 100ppm Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
MIN02-003DC330G-F CAP MICA 33PF 300V 2 SMD 881700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MIN02-003DC330G-F CAP MICA 33PF 300V 2 SMD 771700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.