Location : Home > M > MIN02-002EC700J-F
MIN02-002EC700J-F
Share on FacebookShare on Facebook
MIN02-002EC700J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MIN02-002EC700J-F Mica Capacitors 300V 70pF +/- 5 Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
MIN02-002EC700J-F CAP MICA 70PF 300V 5 SMD 790400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MIN02-002EC700J-F CAP MICA 70PF 300V 5 SMD 680400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.