Location : Home > M > MIN02-002CC200J-F
MIN02-002CC200J-F
Share on FacebookShare on Facebook
MIN02-002CC200J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MIN02-002CC200J-F CAP MICA 20PF 300V 5 SMD 574000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MIN02-002CC200J-F Mica Capacitors 300V 20pF +/- 5 Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
MIN02-002CC200J-F CAP MICA 20PF 300V 5 SMD 684000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.