Location : Home > M > MIN02-002C5R6D-F
MIN02-002C5R6D-F
Share on FacebookShare on Facebook
MIN02-002C5R6D-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MIN02-002C5R6D-F ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MIN02-002C5R6D-F CAP MICA 5.6PF 300V SMD 881400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MIN02-002C5R6D-F Mica Capacitors 5.6uF 300Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MIN02-002C5R6D-F Mica Capacitors 5.6uF 300Volts 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd