Location : Home > M > MIC37100-1.8WS-TR
MIC37100-1.8WS-TR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929647-04-30-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929647-04-30-EU 3M 157810 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 30POS Unitronix Electronics Limited
929647-04-30-EU 3M 287490 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 30POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929647-04-30-EU IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0741640028 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold